Star Wars

نام Star Wars دیگر برای اکثر مردم آشناست. جنگ ستارگان یکی از محبوب ترین سری فیلم هایی است که تا کنون ساخته شده است. همچنین میتوان آنرا یکی از پرفروش ترین های تاریخ سینما دانست. همانطور که از نام آن پیداست، این عنوان درباره ی جنگ ها و اتفاقات کهکشان ها یا به اصطلاح به سبک تخیلی و فضایی است.

پس از مدتی که این سری فیلم به همه ثابت شد و توانست محبوبیت زیادی کسب کند، شرکت هایی دست به ساخت بازی های این بازی زدند. بازی های جنگ ستارگان را شاید تحت عنوان برخی شرکت های معتبر و یا نامعتبر ببینید. اما بهترین آنهارا میتوان نسخه جدید آن یعنی Squadrons دانست.

نسل جدید بازی جنگ ستارگان یعنی Squadrons، با همکاری چندین شرکت ساخته شد و توسط شرکت EA توسعه یافت. این بازی، یک بازی به سبک اکشن فضایی است. بازیکنان در این بازی میتوانند از نبرد و مبارزه در میان ستارگان و کهکشان ها لذت ببرند.

نسل جدید بازی جنگ ستارگان در ابتدا فقط برای پلتفرم های Pc و Xbox One و Play Station 4، منتشر شد. اما اخیرا با ورود کنسول های نسل نهمی به بازار، کاربران میتوانند این بازی را بر روی کنسول های جدید هم تجربه کنند.

اکنون اطلاعاتی راجع به جزئیات این بازی برای کنسول های جدید منتشر شده است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

اطلاعات به روز رسانی نسل جدید Star Wars

این به روز رسانی شامل نقشه های جدید و محتوای اضافی خواهد بود. همچنین بهبود هایی برای کنسول های نسل نهم را شامل میشود. این آپدیت از دیروز در دسترس قرار گرفت.

بروزرسانی Star Wars Squadrons قابلیت پشتیبانی تا رزولوشن ۴K و نرخ تصویر ۱۲۰ FPS را دارد. همچنین انتخاب میان دو گزینه کیفیت بصری و پرفورمنس بهتر را به کنسول های ایکس باکس سری ایکس و اس اضافه میکند. برای PS 5 نیز شامل جلوه های بصری و نور پردازی بهتر خواهد بود.همچنین پشتیبانی از نرخ تصویر های متغیر هم به آن اضافه شده است.

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.