Elden Ring

 

بازی Elden Ring را بر اساس تصاویر و ویدئو های موجود، میتوان به دو بازی نزدیک دانست. عناوین Sekiro و سری بازی های Dark Souls. حضور میازاکی در کنار جرج ار ار باعث میشود این بازی حس و حال مخصوصی داشته باشد.

آنطور که در کنفرانس خبری مایکروسافت مشحص شد، داخل این بازی شاهد همکاری دوتا از معروف ترین اشخاص هستیم. هیدتاکا میازاکی سازنده سری بازی های Dark Souls و جرج آر آر مارتین نویسنده نغمه آتش و یخ.
طی مصاحبه ی یکی از اعضای ign با میازاکی، اطلاعات جدیدی از این بازی به دست آمد. میازاکی این اثر را یک بازی نقش آفرینی سوم شخص بیان کرده است و آنرا از لحاظ گیم پلی، شبیه به Dark Souls دانسته است. این بدین معنا نیست که دقیقا قرار است گیم پلی Dark Souls را مشاهده کنیم. تنها از لحاظ ساختار و اصل گیم پلی شباهت هایی وجود دارد.
طبق حرف های میازاکی، در این بازی علاوه بر موارد ساده و کاربردی که در گیم پلی شاهد هستیم، المان های محیطی وسیعی را نیز شاهد هستیم. به نوعی Elden Ring را باید نسخه کامل تر بازی های Dark Souls تلقی کرد.
طی این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی Elden Ring. در ادامه با ما همراه باشید.

جزئیات و سیستم مورد نیاز آپدیت جدید الدن رینگ

به تازگی شرکت Bandai Namco و استودیو Fromsoftware آپدیت جدید عنوان Elden Ring را منتشر کردند که شامل پشتیبانی از ری تریسینگ و همچنین متعادل سازی های زیادی میباشد.

پس از مدت ها انتظار بالاخره ری تریسینگ نیز برای کنسول های نسل نهم، به این عنوان اضافه شد. اما این قضیه تنها محدود به Ambient Occlusion و سایه میشود و متاسفانه در مورد بازتاب ها صدق نمیکند. همچنین هیچگونه پشتیبانی از DLSS به منظور بهبود نرخ فریم، به بازی اضافه نشد.

بر اساس صحبت های لنس مک دونالد (Lance Mcdonald) در آپدیت جدید داخل محیط های سربسته شاهد بهبود کیفیت سایه نیستیم. همچنین روی کرات گرافیک GeForce 2070 Super عملکرد بازی تا حد زیادی تحت تاثیر منفی قرار میگیرد.

حداقل سیستم و سیستم مورد نیاز برای آپدیت جدید الدن رینگ طبق اعلام شرکت بدین صورت میباشد:

حداقل سیستم مورد نیاز:

ویندوز: 10

پردازنده: Core i5-10600K یا AMD Ryzen 5 3600XT

رم: 16 گیگابایت

گرافیک: NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti 8GB یا AMD Radeon RX 6700 XT 12GB

مشخصات گرافیکی قابل دسترس در این حالت: کیفیت 1080p با کیفیت و ری تریسینگ پایین

سیستم پیشنهادی:

ویندوز: 11

پردازنده: Core i7-10700K یا AMD Ryzen 7 3800XT

رم: 16 گیگابایت

گرافیک: NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti 8GB یا AMD Radeon RX6900XT 16GB

مشخصات گرافیکی قابل دسترس در این حالت: کیفیت 1080p با کیفیت و ری تریسینگ بالا

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.