Call of Duty

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانستند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Modern Warfare 2 و Warzone 2، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات مذکور از سوی اکتیویژن ذکر نشد.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل میباشند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره حواشی عرضه Call of Duty برای پلی استیشن. در ادامه با ما همراه باشید.

نگرانی جیم رایان از کاهش کیفیت کالاف دیوتی برای پلی استیشن

بر اساس اعلام سازمان نظارت بر یازار و تنظیم رقابت بریتانیا (CMA) جیم رایان همچنان معتقد است که قرارداد بزرگ مایکروسافت با اکتیویژن، باعث کاهش کیفیت عنوان Call of Duty برای پلی استیشن و در نتیجه ضرری بزرگ برای شرکت سونی میشود.

چندی پیش بود که سازمان CMA اعلام کرد که با بررسی های بیشتر قرارداد اکتیویژن بلیزارد، متوجه شده است که این قرارداد هیچگونه زیانی برای رقابت موجود در بازار نخواهد داشت. که پس از این بیانیه، شرکت سونی آنرا غیر منطقی و توصیف نشدنی بیان کرد.

جیم رایان در یکی از جلسات اخیر خود در این باره صحبت هایی کرد که بخشی از آنرا باهم میخوانیم:

“هرگونه کاهش در کیفیت، قیمت و یا نقص در عملکرد اجرایی روی کنسول های PlayStation، یا حتی کوچکترین تاخیر در انتشار، باعث آسیب به Sony Interactive Entertainment (SIE) خواهد شد و در نتیجه بازیکنان کاهش خواهند یافت. همچنین اثر شبکه ای یا همان Network Effect این مشکل را بزرگ تر هم خواهد کرد”

از آن طرف شرکت مایکروسافت و ایکس باکس همچنان معتقدند که این قرارداد هیچونه آسیبی به هیچ شرکتی نخواهد زد و تعهدشان مبنی بر عرضه یکسان بازی های کالاف دیوتی برای پلتفرم های دیگر پابرجا میباشد.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.