ایکس باکس

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانسته است همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانستند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانست همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم بازی هایی از سرویس گیم پس ایکس باکس که قرار است به زودی حذف شوند. در ادامه با ما همراه باشید.

حذف 7 تا از عناوین سرویس Xbox Game Pass

شرکت مایکروسافت به صورت رسمی اعلام کرد که 7 تا از عناوین سرویس گیم پس ایکس باکس به زودی از این سرویس حذف خواهند شد.

تاریخ دقیقی برای حذف این عناوین مشخص نشد اما انتظار میرود که در تاریخ 31 مارس (11 فروردین ماه 1402) شاهد حذف بازی های زیر باشیم:

  1. > A Memoir Blue
  2. > Chinatown Detective Agency
  3. > Clustertruck
  4. > Double Dragon Neon
  5. > Kraken Academy
  6. > MLB The Show 2
  7. > Power Rangers: Battle for The Grid
شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.