بازی Far Cry

 

بازی Far Cry یکی از معروف ترین و محبوب ترین بازی های ویدئویی سال های اخیر است. اگر ذره ای هم اهل دنیای گیم باشید حتما تا کنون اسم این بازی به گوشتان خورده است. فارکرای یکی از موفق ترین سری بازی های کمپانی UBISOFT است. کمپانی ای که همیشه بازی هایی عالی منتشر میکند و در این زمینه بسیار مطرح میباشد.

شاید UBISOFT را بازی هایی مانند Watch Dogs و Tom Clancy’s و به خصوص سری بازی های Assassin’s Creed، بشناسید. بی شک فارکرای را در کنار بازی های Assassin’s Creed، میتوان از بهترین بازی های کمپانی UBISOFT دانست.
سری بازی های فارکرای همیشه توانسته اند از دیگر بازی های سبک اکشن و تیر اندازی خود را جدا کنند. گرافیک عالی هر نسل در زمان خودش. جزئیات عالی و دقیق. محیط باز و زیبا. قابلیت های منحصر به فرد. همه از ویژگی هایی هستند که باعث میشوند این بازی برای کاربران تبدیل به یکی از بهترین ها و هیجان انگیز ترین بازی ها شود.
اکنون نوبت نسل جدید این بازی یعنی فارکرای ۶ رسیده است تا خودی نشان دهد. باید ببینیم که آیا این نسل هم مانند نسل های گذشته میتواند موفق عمل کند و توجه ها را جلب خود کند یا خیر.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره Far Cry 5. در ادامه با ما همراه باشید

حضور فارکرای ۵ در سرویس  گیم پس

 

به تازگی بازی های جدید نیمه دوم ماه ژوئن سرویس گیم پس ایکس باکس معرفی شدند که در آن شاهد بازی های FIFA 22 و Far Cry 5 هستیم.

مشترکین سرویس گیم پس از روز گذشته میتوانند بازی های Shadowrin Trology در کنسول و کلاود و Total War: Three Kingdoms در PC را تحربه کنند. در تاریخ ۲ تیر (فردا) نیز بازی FIFA 22 از طریق EA Play به این سرویس اضافه خواهد شد.

عنوان Naraka: Bladepoint نیز در همان تاریخ ۲ تیر برای این سرویس منتشر خواهد شد. اما لیست بازی های جدید سرویس گیم پس شامل Far Cry 5 از یوبیسافت نیز میشود که در تاریخ ۱۰ تیر ماه در دسترس کاربران کنسول، PC و کلاود قرار خواهد گرفت.

همچنین در روز های گذشته دو عنوان Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge و Omori به این سرویس اضافه شدند.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.