بازی Forza

اگر از علاقه مندان به سبک ریسینگ هستید، حتما تا کنون نام سری Forza را شنیده اید. این عنوان یکی از بهترین و موفق ترین انحصاری های مایکروسافت است. شاید بتوان آنرا در کنار سری بازی های Halo، بهترین بازی های مایکروسافت دانست.

بسیاری در نحوه تلفظ اسم این بازی اشتباه میکنند. به اشتباه فکر میکنند که نام صحیح آن فورزا است. اما اینطور نیست. Forza یکی کلمه ایتالیایی است که تلفظ آن “فورتزا” میباشد.
سری بازی های فورتزا شامل دو مدل میباشند. Motorsport و Horizon. در هر دوی این نسخه ها شاهد گرافیک و گیم پلی فوق العاده ای هستیم. در نسحه Motorsport، شما فقط داخل پیست هستید و همانند یک راننده در مسابقات پیست های معروف شرکت میکنید. اما سری Horizon یک بازی ریسینگ open world میباشد که در آن میتوانید در مسابفات خیابانی شرکت کنید.

در نسل آخر سری Horizon بازی فورتزا، شاهد تغییرات بسیاری هستیم. هم در بخش کیفیت و هم در بخش حزئیات و گیم پلی. اضافه شدن درگ، تغییر فصل بازی و آب و هوای متنوع، امکان خرید خانه به عنوان گاراژ شخصی و بسیاری دیگر. با توجه به آپدیت های این بازی که گاهی اوقات ماشین های جدید برای کاربران دارند، این بازی هم اکنون بیش از ۵۰۰ مدل ماشین مختلف دارد. فورتزا هورایزن ۵ از زمان انتشارش تا کنون توانسته است در رنک اول بهترین بازی های ریسینگ باشد.
در برخی آپدیت هایی که برای بازی Forza Horizon 5 منتشر میشود، مسابقات و مود های جدیدی هم به این بازی اضافه میشود. در بعضی از آنها میتوانید با دوستان خود به صورت آنلاین به رقابت بپردازید و بیش از پیش از بازی لذت ببرید.
با رونمایی از نسخه جدید فورتزا هورایزن یعنی Forza Horizon 5 این بازی همانطور که انتظار میرفت توانست تمام بیننده ها را مجذوب خود کند و درخشان ظاهر شود.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره Forza Horizon 5. در ادامه با ما همراه باشید.

دومین پکیج الحاقی فورتزا هورایزن ۵ در راه است

به تازگی استودیو playground Games اعلام کرد که دومین پکیج الحاقی عنوان Forza Horizon 5 در حال ساخت میباشد و تا اوایل سال ۲۰۲۳ اطلاعات بیشتری درباره این پکیج منتشر خواهد شد.

اوایل همین سال بود که اولین پکیج الحاقی این بازی تحت عنوان Hot Wheels منتشر شد و اکنون استودیو پلی گراند گیمز در استریم ماهانه فورتزا، اینطور اعلام کرد که:

“ما سخت در حال کار روی ساخت دومین پکیج الحاقی Forza Horizon 5 میباشیم. اوایل سال آینده (۲۰۲۳) شاهد انتشار آن خواهید بود و تا آن موقع اطلاعات بیشتری را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت”

علاقه مندان به این بازی میتوانند آنرا در پلتفرم های Xbox Series X & S، Xbox One و همچنین PC تجربه کنند.

به محض انتشار اخبار بیشتر درباره پکیج جدید این بازی، آنهارا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.