ایکس باکس

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانسته است همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانستند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانست همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به بازی هایی جدید سرویس گیم پس ایکس باکس. در ادامه با ما همراه باشید.

عناوین جدید سرویس Xbox Game Pass

شرکت مایکروسافت به تازگی از عناوین جدید سرویس گیم پس ایکس باکس رونمایی کرد که شامل بازی هایی همچون F1 22 و Soul Hackers 2 میباشد.

در ماه فوریه شاهد عناوین نسبتا زیادی در سرویس گیم پس بودیم که از مهم ترین آنها میتوان به Madden NFL 23، Atomic Heart و Age of Empires ll بودیم. اکنون نیز شرکت مایکروسافت ۴ بازی جدید دیگر را برای سرویس مذکور منتشر کرده است که از روز های ۲۸ فوریه، ۲ مارس و همچنین در دسترس خواهند بود.

عناوین Soul Hackers 2، Magic Cube و Merge and Blade در تاریخ ۲۸ فوریه برای PC، کنسول و کلاود منتشر خواهند شد. در تاریخ ۲ مارس نیز شاهد حضور شبیه ساز شرکت های EA و Codemasters یعنی F1 22 خواهیم بود و فردای آن روز نیز بازی Wo Long: Fallen Dynasty به این سرویس اضافه خواهد شد.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.