ایکس باکس

 

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانست در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانست همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانسته اند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانست همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره مصاحبه اخیر رئیس شرکت ایکس باکس. در ادامه با ما همراه باشید.

طیق بیان رئیس Xbox اداره اکتیویژن بلیزارد سخت خواهد بود

فیل اسپنسر رئیس شرکت ایکس باکس در مصاحبه اخیر بیان کرد:
خرید اکتیویژن بلیزارد بزرگ‌ترین کاری است که در عمرم انجام دادم. نمیدانم که آمادگی پذیرفتن چنین مسئولیتی را دارم یا خیر
پس از خبر قطعی شدن خرید اکتیویژن بلیزارد در سال ۲۰۲۳ توسط مایکروسافت، این کمپانی به طور کامل زیر نظر شخص فیل اسپنسر فعالیت خواهد کرد.
علاوه بر باقی تیم‌ های XGS اضافه شدن این دو زیر مجموعه، مسئولیت ۹۵۰۰ کارمند جدید را به عهده اسپنسر خواهد گذاشت.
در کنار این از این پس خود او بر نحوه عملکرد و آینده فرانچایز های Call of Duty، Dioblo، Overwatch، Crash، WoW و… نظارت خواهد کرد.
شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.