Halo (هیلو) 

مجموعه بازی های Halo را میتوان از موفق ترین بازی های مایکروسافت دانست. این بازی به کمک سبک پرطرفدار خود و گرافیک بالا در هر نسل فروش بسیار خوبی بدست آورد.

بازی های این مجموعه با ورودشان به صنعت گیم توانسنمد به یک باره توجه همگان را جلب شرکت مایکروسافت کنند. دقیقا در سال هایی که پلی استیشن با کنسول نسل دوم خود یعنی Play station 2 یکه تازی میکرد، مایکروسافت با معرفی ایکس باکس توانست همگان را متعجب کند. آنها ادعا داشتند که ایکس باکس کنسول آینده است. تا کنون هم توانسته اند پا به پای پلی استیشن پیشرفت کنند. اما یکی از عواملی که در آن سال ها باعث شد نام ایکس باکس سر زبان ها باشد، بازی Halo یا همان هیلو بود.
هیلو را میتوان قدیمی ترین بازی انحصاری مایکروسافت دانست. بازی ای که توانست شرکت مایکروسافت را از ورشکستگی اقتصادی نجات دهد و نام ایکس باکس را به شهرت برساند. یک بازی شوتر اول شخص که وقایع آن در سیارات و کهکشان های دیگر رخ میدهند.
هیلو با گذشت سال ها و با عرضه هر نسل جدید ایکس باکس، توانست بیش از پیش کاربران را جذب خود کند. همچنین سبک مبارزه ای این بازی به مرور تقریبا شبیه به بازی های Call Of Duty و Battlefield شد. تا کنون سری بازی های هیلو توانسته اند نمرات بالایی را از منتقدان دریافت کنند.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره آپدیت و مپ جدید Halo Infinite. در ادامه با ما همراه باشید.

عرضه مپ مولتی پلیر جدید در آپدیت هیلو اینفینیت

بر اساس اعلام رسمی استودیو 343 Industries، عنوان Halo Infinite به زودی و طی آپدیت جدید خود، یک مپ مولتی پلیر جدید به نام Illusion دریافت خواهد کرد که برگرفته از Halo: Combat Evolved میباشد.

این آپدیت در تاریخ 30 ژانویه 2024 معادل 10 بهمن ماه، برای هیلو اینفینیت منتشر خواهد شد که در آن شاهد مپ Illusion خواهیم بود. استودیو 343 اینداستریز، اطلاعات و تیری درباره این مپ منتشر کرد. همچنین تصاویری نیز در فضای مجازی منتشر کرد که آنهارا با هم میبینیم.

همچنین کلیف شولد (Cliff Schuldt) طراح بخش مولتی پلیر هیلو اینفینیت درباره این مپ اینگونه گفت:

“این مپ واقعا یک نامه عاشقانه به طراحی های موجود در Halo: Combat Evolved میباشد. جایی که هر نقشه ای در آن بازی یک المان منحصر به فرد را در خود داشت. از چیدمان محیط تا مکان های خاص و …”

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.