God Of War

 

اگر کمی هم اهل دنیای گیم و بازی ها ویدئویی باشید، حتما تا کنون اسم بازی های God Of War را شنیده اید. یک بازی نقش آفرینی و اکشن همه چیز تمام. داستان ها و ماجرا های فوق العاده. گیم پلی جذاب و دوست داشتنی. گرافیک های خیره کننده هر نسل در زمان خودش. همه و همه دست در دست هم داده اند تا این بازی را تبدیل به یکی از پر طرفدار ترین بازی های حال حاضر بکنند.

اما این بازی ها در عین عالی بودن، شاید بتوان گفت یک حسرت هم برای برخی گیمر ها بوده است. زیرا این بازی تنها برای کسانی که از کنسول سونی یعنی پلی استیشن استفاده میکنند، در دسترس است.
بله سری بازی های گاد آف وار فقط برای کنسول پلی استیشن در دسترس است. در این سال ها برخی شرکت های نه چندان معتبر، دست به تبدیل این بازی به نسخه قابل استفاده در PC زدند. اما با توجه به ضعف های زیادی که داشتند، نتوانستند کاری از پیش ببرند.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی God of War Ragnarok. در ادامه با ما همراه باشید.

علاقه فیل اسپنسر به تجربه نسل جدید بازی گاد آف وار

 

فیل اسپنسر رئیس شرکت ایکس باکس، رقیب اصلی پلی استیشن، بازی انحصاری جدید این کنسول یعنی God of War Ragnarok را به عنوان بازی بعدی ای که به سراغ آن میرود معرفی کرد.

طی توییتی که توسط شرکت ایکس باکس ایجاد شد، از کاربران خواسته میشود که از اولین بازی تا آخرین بازی ای که تجربه کرده اند را اعلام کنند. همچنین کنار آنها از آنها سوال میشود که بازی ای که هم اکنون بیشتر از همه انجام میدهند و بازی ای که قرار است در مرحله بعد انجام دهند را اعلام کنند.

فیل اسپنسر در این توییت بازی Pong را به عنوان اولین بازی و Road 86 را به عنوان آخرین بازی خود معرفی کرد. وی مورد علاقه ترین بازی خود را Robotron: 2084 معرفی کرد و ضمن نام بردن از Forza Horizon 5: Hot Wheels به عنوان بازی ای که اکنون بیشتر از بقیه انجام میدهد، عنوان جدید گاد آف وار یعنی Ragnarok را به عنوان تجربه بعدی خود نام برد.

همانطور که اعلام شد، این عنوان در تاریخ ۹ نوامبر معادل ۱۸ آبان ماه برای PS4 و PS5 منتشر خواهد شد. همچنین کسانی که نسخه Ps4 این بازی خریداری کردند میتوانند در آینده با پرداخت ۱۰ دلار آنرا به نسخه Ps5 تبدیل کنند.

با توجه به فروش کامل نسخه فیزیکی Jotnar Edition، انتظار میرود که این بازی با استقبال فراوانی روبرو شود.

شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول ها. و همچنین سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را به صورت به روز در سایت Zeox دنبال کنید.