ایکس باکس

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانست همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانسته اند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانسته است همچین رکوردی بزند.
کنسول Xbox، هر ماه بازی هایی را به صورت رایگان در سرویس Xbox Live Gold قرار میدهد.
در این مطلب میپردازیم به بازی های جدید سرویس ایکس باکس لایو گلد. در ادامه با ما همراه باشید.

عناوین جدید سرویس Xbox Live Gold

شرکت مایکروسافت اخیرا از بازی های جدید سرویس ایکس باکس لایو گلد رونمایی کرد که در این لیست این ماه این سرویس شاهد حضور دو عنوان میباشیم.

کاربران میتوانند در سرویس این ماه دو بازی Hoa و Star Wars Episode 1 Racer را تجربه کنند. عنوان Star Wars Episode 1 Racer در بازه زمانی 11 اردیبهشت ماه تا 10 خرداد در و عنوان Hoa نیز از تاریخ 26 اردیبهشت ماه تا 25 خرداد در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

این دو بازی برای تمامی کاربران کنسول های Xbox One، Xbox Series S و Xbox Series X در دسترس خواهد بود. همچنین مشترکین سرویس Game Pass Ultimate نیز میتوانند به این عناوین دسترسی پیدا کنند.

لازم به ذکر است که بازی های سری قبل این سرویس یعنی Peaky Blinders: Mastermind و Out of Space: Couch Edition همچنان برای کاربران سرویس گلد در دسترس میباشد. پس اگر به دنبال تجربه بازی های جدید هستید، بهتر است عجله کنید و این دو بازی را امتحان کنید.

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.