پلی استیشن

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر مجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند. میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها حطاب کرد.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانست پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با عرضه هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره عناوین جدید سرویس پلی استیشن پلاس اسنشال. در ادامه با ما همراه باشید.

عناوین جدید سرویس PlayStation Plus Essential لو رفتند

در روزی که گذشت، همانند اکثر اوقات، بازی های ماه آینده سرویس پلی استیشن پلاس اسنشال یعنی ماه ژانویه ۲۰۲۳ این سرویس لو رفتند.

کاربری به نام billbil-Kun که در سایت Dealabs فعالیت دارد، از ماه سپتامبر سال ۲۰۲۱ تا به الان بازی های سرویس PlayStation Plus را افشا میکند و نکته جالب این است که تمام افشا گری های وی تا کنون درست بوده اند. لیست بازی هایی که این کاربر برای ماه ژانویه سرویس Ps Plus Essential اعلام کرد بدین صورت سان:

  • > Star Wars Jedi Fallen Order
  • > Fallout 76
  • > Axiom Verge 2

به زودی باید منتظر اعلام رسمی بازی های ماه آینده این سرویس باشیم. به محض اعلام رسمی بازی های جدید PlayStation Plus، آنهارا با شما به اشترام خواهیم گذاشت.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.