پلی استیشن

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر مجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند. میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها خطاب کرد.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانست پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با عرضه هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به عناوین رایگان جدید سرویس پلی استیشن پلاس. در ادامه با ما همراه باشید.

عناوین رایگان سرویس PlayStation Plus برای ماه ژآنویه 2024

طی روز گذشته، شرکت سونی به صورت رسمی از بازی های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس برای ماه نخست 2024 رونمایی کرد.

طبق معمول همیشه تعداد این عناوین سه عدد میباشد و این بازی ها عبارتند از:

  • > A Plague Tale: Requiem
  • > Nobody Saves The World
  • > Evil West

عناوین فوق از تاریخ 2 ژانویه 2024 معادل 12 دی ماه در دسترس کاربران PlayStation Plus قرار خواهد گرفت و تا تاریخ 5 فوریه 2024 معادل 16 بهمن ماه فرصت تجربه آنها به صورت رایگان وجود خواهد داشت.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.