Elden Ring

بازی Elden Ring را بر اساس تصاویر و ویدئو های موجود، میتوان به دو بازی نزدیک دانست. عناوین Sekiro و سری بازی های Dark Souls. حضور میازاکی در کنار جرج ار ار باعث میشود این بازی حس و حال مخصوصی داشته باشد.

آنطور که در کنفرانس خبری مایکروسافت مشحص شد، داخل این بازی شاهد همکاری دوتا از معروف ترین اشخاص هستیم. هیدتاکا میازاکی سازنده سری بازی های Dark Souls و جرج آر آر مارتین نویسنده نغمه آتش و یخ.
طی مصاحبه ی یکی از اعضای ign با میازاکی، اطلاعات جدیدی از این بازی به دست آمد. میازاکی این اثر را یک بازی نقش آفرینی سوم شخص بیان کرده است و آنرا از لحاظ گیم پلی، شبیه به Dark Souls دانسته است. این بدین معنا نیست که دقیقا قرار است گیم پلی Dark Souls را مشاهده کنیم. تنها از لحاظ ساختار و اصل گیم پلی شباهت هایی وجود دارد.
طبق حرف های میازاکی، در این بازی علاوه بر موارد ساده و کاربردی که در گیم پلی شاهد هستیم، المان های محیطی وسیعی را نیز شاهد هستیم. به نوعی Elden Ring را باید نسخه کامل تر بازی های Dark Souls تلقی کرد.
طی این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی Elden Ring. در ادامه با ما همراه باشید.

فروش بازی الدن رینگ از 20 میلیون هم عبور کرد

طی روزی که گذشت، استودیو Bandai Namco آماری جدید از عنوان محبوب Elden Ring اعلام کرد که نشان از افزایش محبوبیت این عنوان میباشد.

عنوان الدن رینگ یکی از موفق ترین بازی های دنیای گیم در سال های اخیر میباشد که از زمان عرضه تا کنون، جوایز بسیاری را از آن خود کرده است. در جدیدترین اخبار از استودیو بندای نامکو، آمار جدیدی از فروش این بازی محبوب منتشر شد.

بر اساس گزارش مالی سه ماهه اخیر Bandai Namco، عنوان Elden Ring موفق شد تا تاریخ 31 مارس 2023 به بیش از 20.5 میلیون فروش برسد. همچنین در ادامه این گزارش ذکر شد که تعداد فروش این بازی به 500,000 نسخه رسید.

عنوان الدن رینگ در حال حاضر برای پلتفرم های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس و ایکس، پلی استیشن 4 و 5 و همچنین PC در دسترس میباشد و در حال حاضر توسعه دهندگان این بازی در حال کار بر روی بسته الحاقی Shadow of The Erdtree میباشند که به زودی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.