بازی Cyberpunk 2077

 

بازی Cyberpunk یکی از بازی هایی است که مدت زیادی است که همه در انتظار ان هستند. این بازی برای اولین بار، در سال ۲۰۱۲ معرفی شد. اما پس از چند سال، دوباره اخبار ان در سال ۲۰۱۸ اوج گرفت.

بازی سایبرپانک همانطور که از اسمش پیداست، در سال ۲۰۷۷ و در شهر Night City جریان دارد. این شهر کاملا یک محیط علمی را برای شما تصویرسازی میکند. وجود ربات ها، تکنولوژی فوق پیشرفته، هوش مصنوعی و انسان ها با اعضای بدن رباتی یک کلان شهر فوق پیشرفته را نشان میدهند.
وجود تکنولوژی های زیاد به ظاهر زندگی را در این شهر آسان تر کرده است. اما بدی های خود را هم دارد. در بازی سایبرپانک شما شاهد وجود باند های خلافکار که مشغول تجارت مواد و اسلحه و ربات هستند، میباشید.
داستان بازی سایبرپانک درباره شخصی به نام V میباشد. (شما میتوانید تماما کرکتر خود را شخصی سازی کنید. طوری که در هیچ بازی دیگری ندیده اید) این شخص به دنبال یافتن جایگاهی مناسب در این شهر میباشد. شما باید در راه هدف خود با بسیاری درگیر شوید و چالش های بسیاری را در این بازی پشت سر بگذارید.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره Cyberpunk 2077. در ادامه با ما همراه باشید.

فروش بیش از ۱۸ میلیون نسخه از بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ تا کنون

برخلاف مشکلات متعدد و باگ‌های فراوان Cyberpunk 2077 در زمان انتشار تعداد زیادی از بازیکنان این عنوان را خریداری کردند. که تعداد آنها تاکنون به ۱۸ میلیون نفر میرسد.

آپدیت ۱٫۵ بازی که آخرین به روزرسانی میباشد فوریه ۲۰۲۲ منتشر شد و توانست تعداد زیادی از باگ‌ های این بازی را رفع کند و شرایط کلی بازی را بهبود ببخشد.

این آپدیت علاوه بر برطرف کردن مشکلات، نسخه نسل نهمی را برروی Xbox Series X/S و PS5 نیز اضافه می‌کند.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.