FIFA

FIFA یکی از بهترین بازی های فوتبالی میباشد که در حال حاضر در بازار بازی های فوتبالی وجود دارد. اگر شما جز علاقه مندان به فوتبال هستید، باید تا کنون اسم بازی های فیفا را شنیده باشید. بازی های فوتبالی زیادی تا کنون عرضه شده اند اما هیچکدام به اندازه فیفا موفق نبوده اند. این بازی با هر نسل خود توانسته است بیشتر و بیشتر علاقه مندان را به خود جذب کند. اکنون نیز نوبت نسل جدید آن، یعنی FIFA 22 میباشد.
در نگاه اول به نسل های جدید این بازی، شابد متوجه تفاوت زیادی نسبت به نسل های قبل نشوید. اما اگر کمی به جزئیات توجه کنید به راحتی میتوانید تفاوت ها را مشاهده کنید. بهبود گیم پلی، افزایش گرافیک و بهبود حرکات بازیکنان و توپ. همه را با کمی دقت میتوانید مشاهده کنید.
بازی FIFA را میتوان یکی از موفق ترین بازی های شرکت EA دانست. شاید تنها رقیب این بازی، PES باشد. یکی دیگر از بازی های فوتبالی موفق در چند سال اخیر. اما PES هم هیچگاه نتوانست فروش و محبوبیت FIFA را داشته باشد. اما این به معنای بد بودن آن نمیشود و آن هم مخاطبان خود را دارد که کم هم نیستند.
فیفا با آپدیت هایی که برای بازی های خود منتشر میکند تغییراتی را هم به آنها اضافه میکند. این تغییرات صرفا مربوط به نقل و انتقالات و تیم ها نیستند. تمام این موارد دست به دست هم میدهند تا تجربه ای لذت بخش از یک بازی فوتبال برای شما فراهم شود.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره FIFA 23 و EA Sports FC 24. در ادامه با ما همراه باشید.

فروش فیزیکی EA Sports FC24 هم به پای FIFA 23 نرسید

بر اساس گزارشات جدید Gamesindustry.biz متوجه شدیم که فروش فیزیکی محصول جدید شرکت EA یعنی EA Sports FC24 نسبت به نسل قبل خود یعنی FIFA 23 مقدار 30 درصد کمتر میباشد.

EA Sports FC24 که به تازگی موفق شد دومین عرضه فیزیکی بزرگ سال 2023 در بریتانیا را رقم بزند، توانست عنوان Hogwarts Legacy را در فروش فیزیکی پشت سر بگذارد. اما همچنان در این حیث از نسل قبل خود یعنی فیفا 23 عقب تر است. همچنین بالاتر از آن نیز بازی The Legend of Zelda: Tears of The Kingdom وجود دارد که توانست بزرگترین عرضه فیزیکی سال را تصاحب کند.

عنوان EA Sports FC24 هم اکنون برای کاربران پلتفرم های PC و نسل های هشتم و نهم کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس در دسترس میباشد.

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.