پلی استیشن

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر کجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانستند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانست پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با عرضه هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره پلی استیشن ۵. در ادامه با ما همراه باشید.

میزان فروش PlayStation 5 در آلمان 3 برابر شد

مدت هاست که به دلیل رفع مشکل کمبود قطعات، شاهد رشد فروش کنسول پلی استیشن 5 در سایر نقاط جهان میباشیم. این بار هم نوبت کشور آلمان است که گویا فروش این دستگاه در این کشور نسبت به سال قبل 3 برابر شده است.

بر اساس ادعای GFK در توئیتر، فروش کنسول های بازی در نیمه اول سال جاری، یک رشد 90 درصدی را تجربه کرد. کنسول PlayStation 5 هم 3 برابر سال گذشته فروش داشت. همچنین شاهد افزایش فروش محصولات گیمینگ گران قیمت نیز میباشیم. به نحوی که فروش لپ تاپ های بالای 3 هزار یورو 25 درصد بیشتر شده است.

انتظار میرود روند صعودی فروش کنسول های بازی، به ویژه Ps5 ادامه پیدا کند. زیرا مشکل اصلی یعنی کمبود قطعات چندی پیش برطرف شد.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.