پلی استیشن

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر کجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانستند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانست پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با عرضه هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره پلی استیشن ۵. در ادامه با ما همراه باشید.

فروش PlayStation 5 همچنان رو به رشد میباشد

به تازگی آماری جدید از فروش پلی استیشن 5 منتشر شد که همچنان نشان از روند صعودی فروش این کنسول پر طرفدار دارد.

درست از زمانی که جیم رایان اعلام کرد که مشکل کمبود قطعه و اتمام موجودی Ps5 برطرف شده است. شاهد یک رشد بزرگ در فروش این کنسول بودیم. به طوری که شرکت سونی هر ماه فروش بیشتری را تجربه میکرد. اکنون نیز آمار فروش این کنسول در ماه آوریل بیانگر این قضیه میباشد.

با توجه به رفع مشکل مذکور در کمبود قطعات، شرکت سونی موفق شد تا نسبت به ماه آوریل سال گذشته، یک رشد 144 درصدی را در فروش PlayStation 5 تجربه کند که یک آمار عالی میباشد. اکنون دیگر این دستگاه در تمامی فروشگاه های آنلاین و غیر آنلاین موجود میباشد.

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.