مایکروسافت

مایکروسافت را میتوان یکی از بزرگترین و موفق ترین شرکت های دنیا دانست. در واقع Microsoft را باید فرا تر از یک شرکت دانست. این ابرشرکت چند ملیتی که دفتر مرکزی آن در کشور ایالت متحده آمریکا قرار دارد، در زمیته های فراوانی فعالیت دارد.

نرم افزار، سخت افزار، وسایل برقی و اینترنت و خدمات شبکه های اجتماعی. همگی از موارد فعالیت این ابر شرکت میباشند. اما معروف ترین فعالیت های Microsoft، کنسول های بازی و بازی های ویدئویی آن است. اکثرا هم شاید این شرکت را به کنسول ها و بازی هایش بشناسند.

کنسول های پرطرفدار و پرفروش ایکس باکس (Xbox) که توانسته است اند به خوبی این برند را در جهان مطرح کنند. بازی های انحصاری فوق العاده ای همچون: Halo و Forza Horizon و Forza Motorsport و بسیاری دیگر که حتما تا کنون نام آنها را به کرار شنیده اید.

یکی از سرویس های شرکت Microsoft که توانسته است فراتر از انتظار ظاهر شود، سرویس گیم Game Pass میباشد. این سرویس در وقع به کاربران کنسول های نسل هشتم و نهم ایکس باکس و همینطور کاربران PC اجازه میدهد تا در مدت زمان مشخص شده و به صورت نامحدود به بازی های تعیین شده این سرویس دستزسی داشته باشند و بتوانند بازی های مختلف را تجربه کنند.

اکنون اخبار جدید راجع به این سرویس مایکروسافت منتشر شده است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

اضاقه شدن بازی هایی جدید به سرویس گیم پس Microsoft

چندین روز پیش Microsoft هفده بازی جدید برای سرویس گیم پس معرفی کرد. این بازی ها از ۳ تا ۱۰ دسامبر به این سرویس اضافه خواهند شد. مدیر برنامه ایکس باکس گیم پس بیان کرد: در آستانه تعطیلات، تازه در حال گرم کردن هستیم. این میتواند به معنای بازی ها و اتفاقات بیشتر در سرویس گیم پس مایکزوسافت باشد.

همانطور که پیش تر تعیین شده بود، کاتالوگ بازی های EA Play در ۱۵ دسامبر به گیم پس PC اضافه خواهند شد. اما توییتر گیم پس اشاره کرده است که آنها در مراسم TGA باز خواهند گشت. باید منتظر اتفاقات جدید باشیم.

در مطلب بعدی میتوانید لیست بازی ها را مشاهده کنید.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.