مایکروسافت

 

مایکروسافت را میتوان یکی از بزرگترین و موفق ترین شرکت های دنیا دانست. در واقع Microsoft را باید فرا تر از یک شرکت دانست. این ابرشرکت چند ملیتی که دفتر مرکزی آن در کشور ایالت متحده آمریکا قرار دارد، در زمیته های فراوانی فعالیت دارد.

نرم افزار، سخت افزار، وسایل برقی و اینترنت و خدمات شبکه های اجتماعی. همگی از موارد فعالیت این ابر شرکت میباشند. اما معروف ترین فعالیت های Microsoft، کنسول های بازی و بازی های ویدئویی آن است. اکثرا هم شاید این شرکت را به کنسول ها و بازی هایش بشناسند.
کنسول های پرطرفدار و پرفروش ایکس باکس (Xbox) که توانسته است اند به خوبی این برند را در جهان مطرح کنند. بازی های انحصاری فوق العاده ای همچون: Halo و Forza Horizon و Forza Motorsport و بسیاری دیگر که حتما تا کنون نام آنها را به کرار شنیده اید.
یکی از سرویس های شرکت Microsoft که توانسته است فراتر از انتظار ظاهر شود، سرویس گیم Game Pass میباشد. این سرویس در وقع به کاربران کنسول های نسل هشتم و نهم ایکس باکس و همینطور کاربران PC اجازه میدهد تا در مدت زمان مشخص شده و به صورت نامحدود به بازی های تعیین شده این سرویس دسترسی داشته باشند و بتوانند بازی های مختلف را تجربه کنند.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی که توسط فروشگاه مایکروسافت لو رفته است. در ادامه با ما همراه باشید.

به لطف فروشگاه Microsoft، تاریخ عرضه‌ی بازی Halo Infinite لو رفت

بازهم فروشگاه مایکروسافت و بار دیگر لو رفتن پیش از موعد اطلاعات بازی ها. اینبار تاریخ عرضه‌ی بازی Halo Infinite که پیش از این سوال بسیاری از طرفداران شده بود. که توسط یکی از اشخاص معروف جمع آوری کننده اطلاعات فروشگاه مایکروسافت لو رفته است.طبق ادعای این شخص این بازی ۱۷ آذر (۸ دسامبر) امسال برای کنسول های Xbox One ، Xbox Series و رایانه‌ های شخصی عرضه خواهد شد و از روز عرضه برای مشترکان گیمپس در دسترس خواهد بود.
ظاهرا این تاریخ آخرین بار در ۲۶ آگوست ۲۰۲۰ لیست شده بود. که مایکروسافت اخیرا آن را مجددا بروز کرده است. در نتیجه این تاریخ لو رفته قطعی نیست.
شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.