مایکروسافت

 

مایکروسافت را میتوان یکی از بزرگترین و موفق ترین شرکت های دنیا دانست. در واقع Microsoft را باید فرا تر از یک شرکت دانست. این ابرشرکت چند ملیتی که دفتر مرکزی آن در کشور ایالت متحده آمریکا قرار دارد، در زمیته های فراوانی فعالیت دارد.

نرم افزار، سخت افزار، وسایل برقی و اینترنت و خدمات شبکه های اجتماعی. همگی از موارد فعالیت این ابر شرکت میباشند. اما معروف ترین فعالیت های Microsoft، کنسول های بازی و بازی های ویدئویی آن است. اکثرا هم شاید این شرکت را به کنسول ها و بازی هایش بشناسند.
کنسول های پرطرفدار و پرفروش ایکس باکس (Xbox) که توانسته است اند به خوبی این برند را در جهان مطرح کنند. بازی های انحصاری فوق العاده ای همچون: Halo و Forza Horizon و Forza Motorsport و بسیاری دیگر که حتما تا کنون نام آنها را به کرار شنیده اید.
یکی از سرویس های شرکت Microsoft که توانسته است فراتر از انتظار ظاهر شود، سرویس گیم Game Pass میباشد. این سرویس در وقع به کاربران کنسول های نسل هشتم و نهم ایکس باکس و همینطور کاربران PC اجازه میدهد تا در مدت زمان مشخص شده و به صورت نامحدود به بازی های تعیین شده این سرویس دسترسی داشته باشند و بتوانند بازی های مختلف را تجربه کنند.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی که درباره مایکروسافت منتشر شده است. در ادامه با ما همراه باشید.

احتمال ارائه سرویس گیم پس Microsoft برای دیگر پلتفرم ها

با اینکه سرویس Xbox Game Pass برگ برنده مایکروسافت در خصوص استراتژی بازاریابی محسوب می‌شود. اما مدیرعامل بخش ایکس‌ باکس اخیرا از تمایل خود نسبت به ارائه این سرویس برای دیگر پلتفرم‌ ها نیز خبر داده است.
آقای فیل اسپنسر در گفتگو با سایت GamesRadar قصیه ای را بیان کرد. اینکه از همکاری با دیگر کمپانی‌ های صاحب پلتفرم در مورد Game Pas استقبال خواهند کرد. اما آن‌ ها (سونی و…) ترجیح می‌دهند از روش ما برای بازاریابی بازی‌ ها استفاده نکنند.
وی در ادامه توضیح داد: ما تا کنون توانسته‌ ایم سرویس Game Pass را علاوه بر ایکس‌ باکس، برای پی‌سی و موبایل نیز عرضه کنیم. همین عمل منجر به رشد ما شده است.
شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.