بازی Assassin’s Creed Valhalla

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن Assassins-Creed-Valhalla-release-date-october-1024x576.jpg است   سری بازی های Assassin’s Creed را میتوان یکی از پرطرفدار ترین بازی های ویدئویی دانست. اکنون نوبت به نسل جدید این سری بازی یعنی Assassin’s Creed Valhalla رسیده است تا روند عالی نسل های پیشین را ادامه دهد.

بازی های این مجموعه همیشه با ویژگی های جذاب خود توانسته اند بازیکنان زیادی را جذب خود کنند. سبک مبارزات فوق العاده. گرافیک خیلی خوب در زمان هر نسل. گاهی توقات هم چاشنی تخیل و داستان های افسانه ای. همه دست به دست هم داده اند تا این بازی را تبدیل به یکی از بهترین ها بکنند.

معمولا هر یک از نسل های این بازی، در یک کشور خاص هستند. نسل قبل از Valhalla، یعنی ادیسه، در یونان. نسل قبل آن، اوریجینز، در مصر. هر کدام در یک کشور. اکنون والهالا ما را به دنیای وایکینگ ها و حال و هوای آنها می برد.

والهالا دوازدهمین بازی از مجموعه Assassin’s Creed است که در تاریخ ۲۰ آبان برای کنسول های نسل هشتم و نهم و PC منتشر شد. در این مطلب میپردازیم به خبری درباره محتوای رایگان جدید بازی اساسینز کرید والهالا. در ادامه با ما همراه باشید.

           

محتوای رایگان اساسینز کرید والهالا برای ماه آوریل و می اعلام شد

یوبیسافت به تازگی از برنامه خود برای انتشار محتوای جدید و رایگان برای Assassin’s Creed Valhalla رونمایی کرد:
  • > آپدیت ۱٫۵٫۱ بازی – ۳۰ فروردین ماه
  • > حالت بازی جدید (Mastery Challenge Pack 2) – 30 فروردین ماه
  • > رویداد موقتی Ostara Festival – اول تا ۲۲ اردیبهشت ماه
  • > آپدیت ۱٫۵٫۲ بازی – ماه می
  • > قابلیت‌های جدید برای بخش Armory – ماه می
    شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.