بازی Ghostrunner

بازی Ghostrunner محصول شرکت لهستانی وان مور لول (One More Level) است. شما در این بازی در درواقع یک سبک خاص را مشاهده نمیکنید. بلکه این بازی تلفیقی از چندین سبک مختلف است. البته این کار که شما چندین سبک را با هم تلفیق کنید و در یک بازی قرار بدهید، ریسک است.

بازی گوست رانر توانسته است از پس این کار بر بیاید. اما این به معنای این نیست که یک بازی بی نقص را شاهد هستیم. داستان بازی گوست رانر درباره جهانی است که افراد ثروتمند و قدرتمند بر آن حاکم شده اند. رفتار این افراد با بقییه مردم به نحوی است مه گویا آنها خالقند و مردم مخلوقشان. این رفتار ها و نا عدالتی ها باعث ایجاد هرج و مرج در این شهر شده است.
شما در این بازی در نقش یک گوست رانر به نام جک هستید. شخصیتی که هیچی از گذشته خود نمیداند و فقط یک صدا درون سر خود میشنود. صدایی که از او میخواهد تا فعالیت هایی را انجام دهد و در کنار آن، جک را از گذشته خود مطلع میسازد. این بازی داستان زیبا و جالبی دارد و میتواند مخاطب را به راحتی جذب خود کند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره بازی Ghostrunner. در ادامه با ما همراه باشید.

فروش بازی گوست رانر از 2.5 میلیون فراتر رفت

تقریبا یک ماه قبل از انتشار نسخه دوم بازی Ghostrunner میباشیم که طی خبری، Games 505 اعلام کرد که فروش نسخه اول این بازی از زمان انتشار یعنی اکتبر 2020، از 2.5 میلیون نسخه فراتر رفت.

استودیو One More Level طی پستی در Steam Community اعلام کرد که ابتدا قصد داشت هنگامی که فروش این بازی به 2 میلیون رسید آنرا اعلام کند. اما با توجه به شور و اشتیاق کاربران برای نسخه دوم، فروش نسل اول این بازی با یک جهش به بیش از 2.5 میلیون رسید. انتظار میرود تا یک ماه حتی به فروش 3 میلیونی هم دست پیدا کند.

Ghostrunner 2 در تاریخ 4 آبان ماه برای پلتفرم های PC، Ps5 و Xbox Series S/X منتشر خواهد شد.

همچنین میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید