Assassin’s Creed

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن Assassins-Creed-Valhalla-release-date-october-1024x576.jpg است

سری بازی های Assassin’s Creed را میتوان یکی از پرطرفدار ترین بازی های ویدئویی دانست. اکنون نوبت به نسل جدید این سری بازی یعنی Assassin’s Creed Valhalla رسیده است تا روند عالی نسل های پیشین را ادامه دهد.

بازی های این مجموعه همیشه با ویژگی های جذاب خود توانسته اند بازیکنان زیادی را جذب خود کنند. سبک مبارزات فوق العاده. گرافیک خیلی خوب در زمان هر نسل. گاهی توقات هم چاشنی تخیل و داستان های افسانه ای. همه دست به دست هم داده اند تا این بازی را تبدیل به یکی از بهترین ها بکنند.

معمولا هر یک از نسل های این بازی، در یک کشور خاص هستند. نسل قبل از Valhalla، یعنی ادیسه، در یونان. نسل قبل آن، اوریجینز، در مصر. هر کدام در یک کشور. اکنون والهالا ما را به دنیای وایکینگ ها و حال و هوای آنها می برد.

والهالا دوازدهمین بازی از مجموعه Assassin’s Creed است که در تاریخ ۲۰ آبان برای کنسول های نسل هشتم و نهم و PC منتشر شد.

در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره نسخه ریمیک Assassin’s Creed 1. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

نسخه ریمیک اساسینز کرید ۱ در دست ساخت میباشد

طبق اخبار اینطور به نظر میرسد که شرکت یوبیسافت علاوه بر Assassin’s Creed Rift، در حال ساخت نسخه ریمیک اساسینز کرید ۱ نیز میباشد. بر اساس ادعای یکی از یوتیوبر ها، باید علاوه بر نسخه جدید این فرنچایز، منتظر یک ریمیک از اولین نسل این بازی نیز باشیم.

این یوتیوبر ادعا کرد که Ubisoft بسیاری از کارهایی که برای نسل جدید یعنی Rift یا همان Mirage انجام میدهد را برای این ریمیک نیز اعمال خواهد کرد و این دو عنوان در یک زمان منتشر خواهند شد که انتظار میرود سال آینده شاهد عرضه آنها باشیم. این احتمال نیز وجود دارد که ریمیک اساسینز کرید ۱ بخشی از سیزن پس نسخه Mirage باشد و چند ماه پس از انتشار Mirage در دسترس قرار بگیرد.

در حال حاضر هیچ خبر رسمی ای از سوی شرکت یوبی سافت در دسترس نیست و مشخص نیست که آیا این ریمیک به صورت جداگانه عرضه میشود یا خیر. به محض انتشار اخبار جدید درباره این ریمیک، آنهارا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.