بازی Far Cry

بازی Far Cry یکی از معروف ترین و محبوب ترین بازی های ویدئویی سال های اخیر است. اگر ذره ای هم اهل دنیای گیم باشید حتما تا کنون اسم این بازی به گوشتان خورده است. فارکرای یکی از موفق ترین سری بازی های کمپانی UBISOFT است. کمپانی ای که همیشه بازی هایی عالی منتشر میکند و در این زمینه بسیار مطرح میباشد.

شاید UBISOFT را بازی هایی مانند Watch Dogs و Tom Clancy’s و به خصوص سری بازی های Assassin’s Creed، بشناسید. بی شک فارکرای را در کنار بازی های Assassin’s Creed، میتوان از بهترین بازی های کمپانی UBISOFT دانست.
سری بازی های فارکرای همیشه توانسته اند از دیگر بازی های سبک اکشن و تیر اندازی خود را جدا کنند. گرافیک عالی هر نسل در زمان خودش. جزئیات عالی و دقیق. محیط باز و زیبا. قابلیت های منحصر به فرد. همه از ویژگی هایی هستند که باعث میشوند این بازی برای کاربران تبدیل به یکی از بهترین ها و هیجان انگیز ترین بازی ها شود.
اکنون نوبت نسل جدید این بازی یعنی فارکرای ۶ رسیده است تا خودی نشان دهد. باید ببینیم که آیا این نسل هم مانند نسل های گذشته میتواند موفق عمل کند و توجه ها را جلب خود کند یا خیر.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره Far Cry 6. در ادامه با ما همراه باشید

فاش شدن نسخه Game of The Year فارکرای ۶

به تازگی یک لیست جدید در دیتابیس ایکس باکس موجود شد که نشان میدهد شرکت یوبی سافت قصد دارد به زودی از نسخه Game of The Year عنوان Far Cry 6 رونمایی کند.

این خبر توسط یکی از منابع به نام Aggiornamenti Lumar منتشر شد که بیان میکند باید به زودی منتظر نسخه Game of The Year بازی فارکرای ۶ باشیم که قرار است دارای سیزن پس، پکیج الحاقی و Ultimate Pack نیز باشد.

نسخه مذکور در حال حاضر به صورت رسمی موجود نمیباشد و هیچ خبر قطعی ای از آن در دسترس نیست. اما با توجه به حضور آن در دیتابیس ایکس باکس، انتظار میرود که به زودی شاهد عرضه این نسخه باشیم.

در صورت انتشار اخبار دقیق و کامل تر درباره این موضوع، آنهارا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.