مایکروسافت

مایکروسافت را میتوان یکی از بزرگترین و موفق ترین شرکت های دنیا دانست. در واقع Microsoft را باید فرا تر از یک شرکت دانست. این ابرشرکت چند ملیتی که دفتر مرکزی آن در کشور ایالت متحده آمریکا قرار دارد، در زمیته های فراوانی فعالیت دارد.

نرم افزار، سخت افزار، وسایل برقی و اینترنت و خدمات شبکه های اجتماعی. همگی از موارد فعالیت این ابر شرکت میباشند. اما معروف ترین فعالیت های Microsoft، کنسول های بازی و بازی های ویدئویی آن است. اکثرا هم شاید این شرکت را به کنسول ها و بازی هایش بشناسند.

کنسول های پرطرفدار و پرفروش ایکس باکس (Xbox) که توانسته است اند به خوبی این برند را در جهان مطرح کنند. بازی های انحصاری فوق العاده ای همچون: Halo و Forza Horizon و Forza Motorsport و بسیاری دیگر که حتما تا کنون نام آنها را به کرار شنیده اید.

یکی از سرویس های شرکت Microsoft که توانسته است فراتر از انتظار ظاهر شود، سرویس گیم Game Pass میباشد. این سرویس در وقع به کاربران کنسول های نسل هشتم و نهم ایکس باکس و همینطور کاربران PC اجازه میدهد تا در مدت زمان مشخص شده و به صورت نامحدود به بازی های تعیین شده این سرویس دسترسی داشته باشند و بتوانند بازی های مختلف را تجربه کنند.

اکنون اخبار جدید راجع به همکاری شرکت مایکروسافت با Koei Tecmo منتشر شده است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

بازیساز ژاپنی Koei Tecmo را شاید با بازی مانند Nioh بشناسید. طی روز های اخیر اقای Hisashi Koinuma مدیر عامل شرکت بازیسازی Koei Tecmo، خبری را تایید کرد. آن هم این بود که شرکت مایکروسافت برای همکاری با آنها تماس گرفته است.

در حال حاضر جزئیات زیادی از این همکاری منتشر نشده است. اما Jeremy Hinton رئیس بخش آسیای شرکت Microsoft به بلومبرگ گزارشی داد. آن هم این که مایکروسافت همیشه برای گفتگو با خالقین مشتاق است. اما همانطور که گفته شد، هنوز چیزی برای تایید وجود ندارد.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.