پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.
یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.
رویال پس های پابجی موبایل دارای ماموریت های هفتگی میباشند که با انجام آنها میتوانید امتیازاتی بدست آورید.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره بازی Pubg Mobile. در ادامه با ما همراه باشید.

همکاری Lionel Messi و Pubg Mobile به صورت رسمی اعلام شد

بازی پرطرفدار Pubg Mobile به صورت رسمی اعلام کرد که از به روز رسانی جدید در ماه نوامبر، همکاری این بازی با ستاره معروف دنیای فوتبال یعنی Lionel Messi آغاز خواهد شد. این آپدیت که آپدیت ۲٫۳ بازی میباشد از ماه آینده میلادی در دسترس کاربران خواهد بود و بازیکنان میتوانند در قالب این ستاره فوتبال به تجربه بازی بپردازند.

لیونل مسی درباره همکاری خود با این بازی بیان کرد:

“بازی های ویدئویی همیشه بخش بزرگی از زندگی من بوده اند. من در اوقاتی که تمرین نمیکنم، برای آرامش خودم به انجام این بازی های میپردازیم و از آنها لذت میبرم. همچنین از آنها برای برقراری ارتباط با دوستان، هم تیمی ها و خانواده خود استفاده میکنم. عنوان Pubg Mobile را بسیار مهیج میدانم و یکی از میلیون ها طرفدار آن میباشم و باعث افتخار من است که با آنها همکاری میکنم”

رئیس بخش انتشارات پابجی نیز گفت:

“ما بسیار خوش شانس میباشم که همچین سوپر استار بزرگی به بازی ما ملحق شده است. از آنجایی که میدانیم بسیاری از کاربران این بازی از هواداران فوتبال نیز میباشند، شدیدا در انتظار هیجان و واکنش آنها به این موضوع میباشم”

در حال حاضر جزئیات کاملی از این همکاری در دسترس نمیباشد. اما میدانیم که این همکاری شامل تعدادی لباس جدید و آیتم هایی با تم ورزشی و البته مدت زمانی محدود خواهد شد. به زودی و با انتشار جزئیات بیشتر، آنهارا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

 

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.
همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.