Call of Duty

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانستند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Modern Warfare 2 و Warzone 2، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات مذکور از سوی اکتیویژن ذکر نشد.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل میباشند.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره نسل جدید سری Call of Duty. در ادامه با ما همراه باشید.

وجود زامبی در Call of Duty Modern Warfare 3

به تازگی شرکت Activision تریلری جدید از بازی Call of Duty Modern Warfare 3 منتشر کرد که در آن شاهد وجود زامبی ها میباشیم.

در نسل جدید این سری، شاهد تغییرات بسیاری نسبت به نسل های قبل خواهیم بود که همگی برای بار اول در این بازی وجود خواهند داشت. اما مورد توجه ترین آنها وجود زامبی ها میباشد.

در تریلر جدید میبینیم که در مود جدید زامبی، بازیکنان در تیم های خود قرار میگیرند و با همکاری یکدیگر در دنیای باز به مبارزه به زامبی ها و سایر موجودات نامیرا میپردازند. اما تفاوتی که با سایر مود های زامبی کالاف دیوتی دارد این است که بر خلاف آنها که موج های زامبی به نوبت به شما حمله میکردند، ایندفعه از یک ناحیه از مپ بازی به ناحیه دیگر پیشروی خواهید کرد و هر بار که این کار را انجام میدهید، با چالش های سخت تری روبرو میشوید.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.