پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.

یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که pubg mobile را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.

هر از گاهی آپدیت هایی برای پابجی موبایل منتشر میشوند. این آپدیت ها علاوه بر اینکه گاهی اوقات باگ ها و مشکلات گزارش شده را برطرف میکنند، ویژگی ها و آیتم های جدیدی نیز به بازی اضافه میکنند. به تازگی خبری راجع به نسخه سبک تر Pubg Mobile یعنی Pubg Lite منتشر شده است که در ادامه به آن میپردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

شرکت Krafton به PUBG Lite پایان می‌دهد

 
همانطور که پیش تر گفتیم Pubg Lite نسخه کم حجم تر و سبک تر بازی Pubg Mobile است. که این بازی به دلیل کم حجم تر بودن نسبت به نسخه اصلی توانسته است با استقبال زیادی روبرو شود. اما طبق خبری از شرکت سازنده یعنی Krafton قرار است کار این نسخه از بازی به پایان برسد.
این شرکت اخیرا خبری را اعلام کرد. اینکه به زودی برای همیشه کار Pubg Lite، نسخه‌ی رایگان و پیشنهادی برای سخت‌افزار ضعیف‌تر Pubg تمام خواهد شد. از تاریخ ۸ خردادماه بازیکنان دیگر قادر به بازی کردن این عنوان نخواهند بود.
 

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.