پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند. شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید. یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که pubg mobile را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند. هر از گاهی آپدیت هایی برای پابجی موبایل منتشر میشوند. این آپدیت ها علاوه بر اینکه گاهی اوقات باگ ها و مشکلات گزارش شده را برطرف میکنند، ویژگی ها و آیتم های جدیدی نیز به بازی اضافه میکنند. به تازگی خبری راجع به نسخه سبک تر Pubg Mobile یعنی Pubg Lite منتشر شده است که در ادامه به آن میپردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.   یکی از نسخه های این بازی پرطرفدار Pubg Lite نام دارد. این بازی با کم کردن برخی از ویژگی ها و امکانات بازی توانسته است حجم کمتری را نسبت به نسخه اصلی ارائه دهد. که به همین علت توانسته است کاربران زیادی را به سمت خود بکشاند. اما این بازی پس از تمام موفقیت ها قرار است به کار خود خاتمه دهد. در ادامه با جزئیات این خبر همراه ما باشید.  

اتمام کار Pubg Lite برای PC

طبق خبری که چندی پیش از شرکت سازنده منتشر شد پایان کار Pubg Lite قابل پیشبینی بود. شرکت Krafton در روز های گذشته خبر از اتمام کار Pubg Lite داد.
توسعه دهندگان پابجی لایت در PC کسانی هستند که هم‌اکنون روی PUBGM: NEW STATE کار می‌کنند.
با توجه به انتشار این خبر احتمالا پس از بسته شدن سرور های پابجی لایت در PC، ما اخبار بیشتری درباره PUBGM: NS خواهیم شنید.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.