پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.

یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که pubg mobile را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.

هر از گاهی آپدیت هایی برای پابجی موبایل منتشر میشوند. این آپدیت ها علاوه بر اینکه گاهی اوقات باگ ها و مشکلات گزارش شده را برطرف میکنند، ویژگی ها و آیتم های جدیدی نیز به بازی اضافه میکنند.

در این مطلب میپردازیم به ایونت جدیدی که به مناسبت ۳ سالگی به بازی اضافه شده است. در ادامه با همراه باشید.

ایونت ۳ سالگی Pubg Mobile

پابجی موبایل با انتشار پستی در شبکه های مجازی از هوادارا خواست تا تمام تجربه ی خود را در این سه سال اعم از مود های مختلف، اسکرین شات ها بصورت یک ویدیوی مستند گونه و حداقل ۳۰ثانیه ای ابتدا در یوتیوب سپس با هشتگ PUBGMAnniv3rsary# در توییتر، فیسبوک یا اینستاگرام خود منتشر کنند.
این ایونت ۵ تا برنده خواهد داشت و طبق گفته شرکت محدودیتی از نظر ریجن وجود ندارد. همه قادر به شرکت میباشند. شرح جوایز بدین صورت است:

  • > نفر اول: یک عدد iPhone 12 Pro Max
  • > نفر دوم: یک عدد iPhone 12
  • > نفر سوم: یک عدد iPhone SE
  • > نفر چهارم: یوسی به ارزش ۱۰۰دلار
  • > نفر پنجم: یوسی به ارزش ۵۰ دلار

لازم به ذکر است مدت زمان اونت از امروز تا ۱۰فروردین ماه میباشد.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.