پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.
یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که pubg mobile را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.
هر از گاهی آپدیت هایی برای پابجی موبایل منتشر میشوند. این آپدیت ها علاوه بر اینکه گاهی اوقات باگ ها و مشکلات گزارش شده را برطرف میکنند، ویژگی ها و آیتم های جدیدی نیز به بازی اضافه میکنند.
در این مطلب میپردازیم به ایونت جدیدی که به Pubg Mobile اضافه شده است. در ادامه با ما همراه باشید.

ایونت جدید Pubg Mobile

 

ایونت Karakin Oasis بازی Pubg Mobile:
هدف شما در این ایونت ساخت و نگهداری منابع انرژی پایدار برای زمین است.
روی دکمه Build روی صفحه ضربه بزنید تا ساختمان خود را بسازید. ساختمان‌ها را میتوان ارتقاء داد و پایه‌ی آن را با استفاده از Blueprints با رنگ مربوطه بالا برد.
هر روز میتوان مأموریت ها را کامل کرد و Blueprinrs  دریافت کرد همچنین ممکن است بخواهید طرح سبز یا… بیشتری داشته باشید که میتوانید از طریق فروشگاه با صرف یوسی دریافت کنید.
برای همه بازیکنان در سراسر جهان یک رتبه شارژ کلی وجود دارد. بازیکنانی که در پایان ایونت به ده نفر برتر برسند ، جوایز اضافی دریافت میکنند.
جوایز ایونت از طریق ایمیل برای بازیکن ارسال میشود.
زمان اتمام این ایونت ۱۵ اردیبهشت ماه میباشد.
شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.
همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.