پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.

یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتوانید لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.

یکی از معضلاتی که بسیاری از بازیکنان با درگیر بودند، حجم نسبتا بالای پابجی موبایل بود. حتی بسیاری به دلیل همین حجم بالا نمیتوانستند بازی را بر روی گوشی حود نصب کنند. اکنون شرکت سازنده pubg mobile برای این مشکل اقدامی عالی کرده است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

کاهش حجم pubg mobile تا ۶۱۰ MB

یله درست خواندید. قرار است حجم بازی pubg mobile تا ۶۱۰ MB کاهش پیدا کند. این میتواند خبری عالی برای همه کاربران این بازی باشد. قابل ذکر است که طبق ادعای شرکت سازنده، با وجود این کاهش حجم، شما باز هم همان تجربه بازی کردن سابق را خواهید داشت.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.