پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.

یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتوانید لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.

هر از گاهی بازی پابجی موبایل با آپدیت هایش، ویژگی های جدیدی را به بازی اضافه میکند. گاهی اوقات این تغییرات مربوط به اصلاح باگ های بازی، گاهی اوقات یک به روزرسانی کلی با تعدادی ایونت های جدید. گاهی هم فقط موارد تکی مانند اسکین و یا مپ به بازی اضافه میشود.

اکنون نیز قرار است یک مپ جدید به بازی pubg mobile اضافه شود که در ادامه به این خبر میپردازیم. با ما همراه باشید.

مپ جدید در pubg mobile

به زودی قرار است مپ جدیدی به نام Heaven Mini Map به بازی پابجی موبایل اضفه خواهد شد. البته لازم به ذکر است که این مپ به نسخه PC پابجی نیز اضافه میشود.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.