پابجی موبایل

 

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند
شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.
یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.
رویال پس های پابجی موبایل دارای ماموریت های هفتگی میباشند که با انجام آنها میتوانید امتیازاتی بدست آورید.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی که درباره Pubg Mobile منتشر شده است. در ادامه با ما همراه باشید.

در نظرسنجی پیج رسمی Pubg Mobile شرکت کنید و برنده جایزه شوید

 

Pubg Mobile در نظرسنجی رسمی اینستاگرامی خود،از کاربران خواسته است تا با اشتراک گذاری هشتگ مورد علاقه خود در این نظرسنجی شرکت کنند. همچنین گفته شده است که به برخی از کاربران جایزه نیز اهدا میشود.

 

کافیست یک اسکرین شات قدیمی و یا یک گیمپلی کوتاه داشته باشید. با پست یا استوری کردن آن در اینستاگرام میتوانید وارد این نظرسنجی شوید. دقت کنید که باید در پست یا استوری خود از هشتگ مود های گفته شده استفاده کنید و Pubg Mobile را تگ کنید. همچنین فقط باید از مود های گفته شده در پست رسمی استفاده کنید. که این مود ها بدین صورت میباشند:

  • > Vikendi
  • > Metroroyale
  • > Runicpower
  • > Payload 2
  • > SurvivetillDawn
  • > Infectionmode

در انتهای هر پست یا استوری نیز از هشتگ PubgMMemory استفاده کنید.

 

 

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.
همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.