پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند. شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید. یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که pubg mobile را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند. هر از گاهی آپدیت هایی برای پابجی موبایل منتشر میشوند. این آپدیت ها علاوه بر اینکه گاهی اوقات باگ ها و مشکلات گزارش شده را برطرف میکنند، ویژگی ها و آیتم های جدیدی نیز به بازی اضافه میکنند. در این مطلب میپردازیم به ایونت جدید Pubg Mobile. در ادامه با ما همراه باشید.

اضافه شدن ایونت جدید به Pubg Mobile

  • > وارد بازی شوید.
  • > یکی از هدیه‌ها را بازکنید.
  • > مسافت ۳۰۰۰ متر را در مود کلاسیک طی کنید.
  • > مجموعا ۱۵ دقیقه را در مود کلاسیک بگذرانید.
  • > مجموعا ۴۵ دقیقه را در مود کلاسیک بگذرانید.
  • > یک مسابقه کلاسیک بازی کنید.
در این ایونت برای دریافت Prank Key (کلید) ماموریت‌ها را انجام دهید. سپس با استفاده از آنها‌ با بازکردن هدیه‌های ایونت جایزه دریافت کنید.
با بازکردن یک ردیف یا ستون جوایز مشخص شده را دریافت می‌کنید. پس از بازکردن تمامی آنها ست‌ لباس دائمی دریافت می‌کنید.
زمان اتمام این ایونت ۲۵ فروردین ماه میباشد.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.