پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.

یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که pubg mobile را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.

هر از گاهی آپدیت هایی برای پابجی موبایل منتشر میشوند. این آپدیت ها علاوه بر اینکه گاهی اوقات باگ ها و مشکلات گزارش شده را برطرف میکنند، ویژگی ها و آیتم های جدیدی نیز به بازی اضافه میکنند.

اخیرا مشکلاتی از طرف کاربران ایرانی Pubg Mobile گزارش شده است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

مشکل ورود به Pubg Mobile

چند روزی است که کاربران ایرانی Pubg Mobile در هنگام ورود به بازی با ارور زیر روبرو میشوند. Server is busy. Please try again later. Error code: restrict-area برای رفع این مشکل کاربران باید از فیلتر شکن یا DNS استفاده کنند که این کار باعث افزایش پینگ میشود.

فعلا علت این اختلال مشخص نیست اما احتمال میرود از سوی اپراتور های داخلی باشد. با وجود این ارور هنور هم برخی میتوانند بدون مشکل وارد بازی شوند و در خارج از کشور همچین مشکلی پیش نیامده است.

در حال حاضر میتوانید از فیلتر شکن و DNS استفاده کنید.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.