پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.

یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که pubg mobile را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.

اکنون در این مطلب میپردازیم به قابلیت Wind Rune که در مود جدید پابجی موبایل به نام Runic Power در دسترس قرار گرفته است. در ادامه با ما همراه باشید.

قابلیت Wind Rune بازی Pubg Mobile

قابلیت Wind Rune مود Runic Power دارای ویژگی های زیر میباشد.

  • > ساخت یک دایره کامل در دور تا دور پلیر و کاهش آسیب گلوله ها و حتی جلوگیری از برخی از آنان
  • > افزایش سرعت حرکت تا ۶۰ ثانیه. افزایش مقدار آسیب رسانی به دشمن. افزایش سرعت پرکردن خشاب

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.