پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.

یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که pubg mobile را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.

هر از گاهی آپدیت هایی برای پابجی موبایل منتشر میشوند. این آپدیت ها علاوه بر اینکه گاهی اوقات باگ ها و مشکلات گزارش شده را برطرف میکنند، ویژگی ها و آیتم های جدیدی نیز به بازی اضافه میکنند.

به تازگی اخبار جدیدی درباره نسخه دوم Pubg شنیده میشود. در ادامه با این خبر همراه ما باشید.

نسخه دوم Pubg

بازی Pubg از زمان ورودش تا کنون توانسته است مخاطبان زیادی را جذب خود کند. سبک بازی پرطرفدار و زیبای این بازی نقش بسیاری در این زمینه داشت. به تدریج و با گذشت زمان، با ورود بازی های دیگر در این زمینه، کار Pubg بسیار سخت شد.

شرکت کره ای Krafton که سازنده اصلی بازی می‌باشد نخستین بار در سال ۲۰۲۰ گفته بود که درحال ساخت بازی بتل رویال جدید می‌باشد که رفته رفته امسال خبرها از نسخه جدید پابجی، یعنی Pubg 2 شنیده میشود.

عنوان Pubg 2 فعلا تأیید نشده است. اما گفته میشود که این عنوان جدید برای تمامی دستگاه های موجود در بازار از جمله موبایل منتشر خواهد شد. احتمالا در ماه های آینده خبرهای جدیدی درباره این موضوع خواهیم شنید.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.