پلی استیشن

 

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر کجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانست پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با عرضه هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره پلی استیشن. در ادامه با ما همراه باشید.

پلی‌ استیشن بهار سال آینده از سرویس جدید و رقیب Xbox Game Pass رونمایی خواهد کرد

سرویس جدید پلی‌ استیشن با نام فعلی Spartacus در دست توسعه است. این سرویس ترکیبی از دو سرویس PlayStation Now و PS Plus خواهد بود.
انتظار می‌ رود این سرویس در بهار سال آینده برای کنسول‌ های PS4 و PS5 در دسترس باشد. که احتمالا دارای ۳ حالت پرداخت خواهد بود.
اولین حالت پرداخت به بازیکنان اجازه خواهد داد تا از عناوین رایگان ماهانه و بازی‌کردن به صورت آنلاین بهره ببرند. در دومین حالت گیمرها به لیست بزرگی از بازی‌ها دسترسی خواهند داشت. در سومین حالت نیز بازیکنان به دمو بازی‌ ها و عناوین کلاسیک PS1، PS2 و PSP دسترسی خواهند داشت
شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.