پلی استیشن

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر کجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.

بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.

شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانسته است پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.

با آمدن هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.

چندی پیش لیست بازی هایی برای پلی استیشن اعلام شده بود. به تازگی تاریخ انتشار این بازی ها اعلام شده است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

تاریخ انتشار بازی های جدید Play Station

سونی با انتشار ویدئویی در رویداد CES زمان انتشار برخی از عناوین پلی استیشن را به روز رسانی کرد. تاریخ انتشار بازی ها بدین گونه خواهد بود:

  • > Pragmata: 2023
  • > Ghostwire: Tokyo: October 2021
  • > Kena: Bridge Of Spirits: March 2021
  • > Project Athia: January 2021
  • > Little Devil Inside: July 2021
  • > Solar Ash: June 2021

همانطور که قبلا تایید شده بود، بازی های Horizon: Forbidden West و Ratchet & Clank: Rift Apart در سال جاری یعنی ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد. البته برای جدیدترین بازی رچت بیان شده بود که این بازی نزدیک به عرضه کنسول پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.