پلی استیشن

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر کجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.

بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.

شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانسته است پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.

با آمدن هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.

یکی از سرویس های پلی استیشن سرویس Play Station Now می باشد. در این سرویس هر ماهه تعدادی بازی در اختیار کاربران قرار میگیرد. در ادامه این بازی ها را معرفی میکنیم. با ما همراه باشید

لیست بازی های ماه دسامبر Play Station Now

  • > Horizon Zero Dawn Complete Edition
  • > Wreckfest : تا تاریخ ۱۰ خرداد ۱۴۰۰
  • > Darksiders III
  • > The Surge 2
  • > Broforce
  • > Stranded Deep

لازم به ذکر است بازی های Darksiders III و Broforce، قبلا برای سرویس پلاس رایگان شده بودند. از طرف دیگر بازی Just Cause 3 که قبلا برای پلاس رایگان شده بود، پیشتر برای مدتی کم به Play Station Now اضافه شده بود.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.