پلی استیشن

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر کجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.

بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.

شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانسته است پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.

با آمدن هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.

در این مطلب به شما نحوه اتصال دسته پلی استیشن ۵ به دستگاه اندرویدی را آموزش میدهیم. در ادامه با همراه باشید.

اتصال دسته Play Station 5 به دستگاه های اندرویدی

برای اتصال دسته دوال سنس پلی استیشن ۵ به دیوایس اندرویدی، ابتدا لازم است تا به طور همزمان دکمه‌های پلی‌استیشن و Create را نگه دارید تا کنترلر در حالت pair قرار بگیرد.

این عمل را باید تا چشمک زدن نوارهای دوال سنس ادامه دهید.
سپس به قسمت تنظیمات (Settings) دیوایس اندرویدی خود بروید. گزینه بلوتوث (Bluetooth) را انتخاب کنید. در ادمه شما باید کنترلر خود را در قسمت دستگا‌های در دسترس (Available Devices) یافته و آن را برای اتصال انتخاب کنید. این روند مانند اتصال هر دستگاه بلوتوث دار دیگری طی خواهد شد.

در حال حاضر امکان اتصال این کنترلر به دیوایس های ios امکان پذیر نمیباشد. باید منتظر ماند تا اپل در اپدیتی اجازه اتصال این کنترلر را به کاربران بدهد.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.