پلی استیشن

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر کجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست. قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد. بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند. شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانسته است پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد. با آمدن هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد. در این مطلب میپردازیم به ویژگی جدیدی که به زودی به پلی استیشن ۵ اضافه خواهد شد. در ادامه با ما همراه باشید.  

با بروزرسانی جدید کنسول Play Station 5 قابلیت ذخیره‌سازی بازی‌های PS5 بر روی حافظه‌ی جانبی امکان پذیر می‌شود.

 سونی اعلام کرد با بروزرسانی سیستمی کنسول جدید پلی‌استیشن از فردا کاربران قادر خواهند بود تا بازی‌های نسل نهم خود را بر روی حافظه‌ی جانبی از درگاه USB ذخیره‌سازی یا منتقل کنند. اگرچه امکان بازی کردن آنها از این طریق ممکن نخواهد بود.
از دیگر بهبودهای این بروزرسانی می‌توان به اضافه شدن ویژگی کراس پلتفرم قابلیت Share Play میان کنسول‌های نسل هشتم و نهم سونی اشاره کرد.
شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.