ایکس باکس

 

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانسته است همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانسته اند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانست همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره سویس یوبیسافت پلاس و Xbox. در ادامه با ما همراه باشید.

سرویس Ubisoft Plus در راه اضافه شدن به Xbox

 

همانند بسیاری از شرکت ها که دارای سرویس اشتراکی میباشند، شرکت یوبیسافت نیز سرویس اشتراکی خود را به نام Ubisoft Plus دارد. این سرویس تا به امسال تنها برای PC و پلتفرم ابری آمازون لونا و گوگل استیدیا در دسترس بود. بنا بر اعلام یوبیسافت در ابتدای سال ۲۰۲۲ قرار شد که این سرویس به ایکس باکس نیز اضافه شود اما تاریخ دقیقی برای آن اعلام نشد. اکنون طبق حرف های یکی از اینسایدر ها، به زودی شاهد اضافه شدن این سرویس به کنسول Xbox خواهیم بود.

Aggiornamenti Lumia که پیش تر اخباری را پیش از اعلام رسمی از مایکروسافت اعلام کرده بود، اکنون با به اشتراک گداشتن تصویر سرویس یوبیسافت پلاس به نحوی این خبر را منتشر کرد که به زودی شاهد حضور این سرویس در کنسول ایکس باکس خواهیم بود. اما اینطور به نظر میرسد که عضوی از سرویس گیم پس نمیباشد و نیاز به پرداخت جداگانه دارد.

در حال حاضر اخبار بیشتری درباره این سرویس در دسترس نمیباشد اما به محض انتشار آنهارا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.