پلی استیشن

 

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر مجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانست پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با عرضه هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره پلی استیشن. در ادامه با ما همراه باشید.

تجربه رایگان بازی های مولتی پلیر PlayStation به مدت دو روز

 

اگر از کاربران پلی استیشن باشید، در جریان هستید که سونی هر از گاهی امکان آنلاین بازی کردن را برای تمام کاربران فراهم میکند. این حالت در حالت عادی تنها برای کاربران سرویس پلاس در دتسرس میباشد. اما اکنون تمامی کاربران میتوانند به مدت دو روز آنرا تجربه کنند.

بازیکنان قادر خواهند بود در روز های شنبه و یکشنبه، ۵ و ۶ شهریور تمامی بازی های آنلاین کنسول های Ps4 و Ps5 را به صورت رایگان تجربه کنند و از تمامی ویژگی هایی که کابران سرویس پلاس در حالت عادی بهره میبرند، در این دو روز استفاده کنند.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.