Elden Ring

 

بازی Elden Ring را بر اساس تصاویر و ویدئو های موجود، میتوان به دو بازی نزدیک دانست. عناوین Sekiro و سری بازی های Dark Souls. حضور میازاکی در کنار جرج ار ار باعث میشود این بازی حس و حال مخصوصی داشته باشد.

آنطور که در کنفرانس خبری مایکروسافت مشحص شد، داخل این بازی شاهد همکاری دوتا از معروف ترین اشخاص هستیم. هیدتاکا میازاکی سازنده سری بازی های Dark Souls و جرج آر آر مارتین نویسنده نغمه آتش و یخ.
طی مصاحبه ی یکی از اعضای ign با میازاکی، اطلاعات جدیدی از این بازی به دست آمد. میازاکی این اثر را یک بازی نقش آفرینی سوم شخص بیان کرده است و آنرا از لحاظ گیم پلی، شبیه به Dark Souls دانسته است. این بدین معنا نیست که دقیقا قرار است گیم پلی Dark Souls را مشاهده کنیم. تنها از لحاظ ساختار و اصل گیم پلی شباهت هایی وجود دارد.
طبق حرف های میازاکی، در این بازی علاوه بر موارد ساده و کاربردی که در گیم پلی شاهد هستیم، المان های محیطی وسیعی را نیز شاهد هستیم. به نوعی Elden Ring را باید نسخه کامل تر بازی های Dark Souls تلقی کرد.
طی این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی Elden Ring. در ادامه با ما همراه باشید.

کاربر ‏محبوب بازیکنان الدن رینگ به نام Let me solo her

یکی از بازیکنان Elden Ring با نام Let me solo her در روز های گذشته به تعداد زیادی از افرادی که نمیتوانند Malenia Blade of Miquella را شکست دهند کمک کرد تا با عبور از این باس به ادامه بازی بپردازند. بازیکنان پس از احضار این فرد فقط صبر می کنند تا او به تنهایی Malenia را شکست دهد.

این بازیکن هیچ زره و لباسی برروی کاراکتر خود ندارد و فقط یک دیگ به جای کلاه‌خود به سر دارد. این مدل شخصی‌ سازی را فقط افرادی انجام میدهند که مطمئن هستند آسیبی از دشمنان دریافت نمی کنند. این فرد باس‌ فایت Malenia را برای شما بدون حتی کوچکترین آسیب و با استفاده از دو کاتانا شکست میدهد.

کاربر Let me solo her تا کنون به بیش از ۴۰۰ بازیکن در شکست این باس کمک کرده و طرفداران الدن رینگ به دلیل کمک فراوان از او به عنوان اسطوره جدید خود یاد می‌کنند.
به طوری که هم‌ اکنون کارهای هنری، میم‌ ها و حتی اکشن فیگور این کاراکتر در اینترنت به چشم میخورد.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.