Call of Duty

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانستند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Modern Warfare 3 و Warzone 2، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات مذکور از سوی اکتیویژن ذکر نشد.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل میباشند.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره نسل جدید سری Call of Duty. در ادامه با ما همراه باشید.

کاهش فروش نسل جدید کالاف دیوتی نسبت به نسل قبل خود

تقریبا یک هفته از انتشار پر از جنجال نسل جدید سری بازی های Call of Duty یعنی Modern Warfare 3 میگذرد و اکنون مشخص شد که فروش این بازی نسبت به نسل قبل خود یعنی Modern Warfare 2، در بریتانیا 25 درصد کمتر میباشد.

بر اساس گزارش اخیر کریستوفر درینگ (Christopher Dring) از وبسایت Games Industry، مقدار 72 درصد از فروش Modern Warfare 3 مختص به نسخه های فیزیکی این بازی روی پلی استیشن 5 میباشد. همچنین 20 درصد آن متعلق به کنسول های ایکس باکس و البته 8 درصد آن نیز مختص به پلی استیشن 4 است.

هرچند این انتظار میرود که با رشد فروش دیجیتالی طی سال های اخیر، این کاهش فروش در نسخه های فیزیکی جبران شود. اما با این حال باز هم چنین کاهشی در فروش قابل توجه است. آن هم با توجه به فروش خوب دو نسل قبل این عنوان.

عنوان Call of Duty Modern Warfare 3 هم اکنون برای کاربران کنسول های نسل هشتم و نهم پلی استیشن و ایکس باکس و همچنین کاربران PC در دسترس میباشد.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.