God Of War

 

اگر کمی هم اهل دنیای گیم و بازی ها ویدئویی باشید، حتما تا کنون اسم بازی های God Of War را شنیده اید. یک بازی نقش آفرینی و اکشن همه چیز تمام. داستان ها و ماجرا های فوق العاده. گیم پلی جذاب و دوست داشتنی. گرافیک های خیره کننده هر نسل در زمان خودش. همه و همه دست در دست هم داده اند تا این بازی را تبدیل به یکی از پر طرفدار ترین بازی های حال حاضر بکنند.

اما این بازی ها در عین عالی بودن، شاید بتوان گفت یک حسرت هم برای برخی گیمر ها بوده است. زیرا این بازی تنها برای کسانی که از کنسول سونی یعنی پلی استیشن استفاده میکنند، در دسترس است.
بله سری بازی های گاد آف وار فقط برای کنسول پلی استیشن در دسترس است. در این سال ها برخی شرکت های نه چندان معتبر، دست به تبدیل این بازی به نسخه قابل استفاده در PC زدند. اما با توجه به ضعف های زیادی که داشتند، نتوانستند کاری از پیش ببرند.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی God of War Ragnarok. در ادامه با ما همراه باشید.

انتشار نسخه Ragnarok بازی گاد آف وار تا ماه نوامبر امسال

طبق گزارش اخیر Bloomberg سه نفر که با مراحل ساخت بازی God of War Ragnarok آشنا هستند، ادعا کرده اند که این عنوان نوامبر سال جاری منتشر خواهد شد.
اینطور انتظار میرود که سونی اوایل تیر ماه تاریخ رسمی برای عرضه این اثر را اعلام کند.
البته در هفته ای که گذشت، افراد دیگری ادعا کردند که این بازی با تاخبر و در سال ۲۰۲۳ منتشر خواهد شد. اما با توجه به اعلام سونی و تاکید های مکرر استودیو سازنده این عنوان، احتمال تعویق انشار به سال آینده بسیار کم است.
شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول ها. و همچنین سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را به صورت به روز در سایت Zeox دنبال کنید.