Assassin’s Creed

سری بازی های Assassin’s Creed را میتوان یکی از پرطرفدار ترین بازی های ویدئویی دانست. اکنون نوبت به نسل جدید این سری بازی یعنی Assassin’s Creed Mirage رسیده است تا روند عالی نسل های پیشین را ادامه دهد.

بازی های این مجموعه همیشه با ویژگی های جذاب خود توانسته اند بازیکنان زیادی را جذب خود کنند. سبک مبارزات فوق العاده. گرافیک خیلی خوب در زمان هر نسل. گاهی اوقات هم چاشنی تخیل و داستان های افسانه ای. همه دست به دست هم میدهند تا این بازی را تبدیل به یکی از بهترین ها کنند.

معمولا هر یک از نسل های این بازی، در یک کشور خاص هستند. نسل قبل از Valhalla، یعنی ادیسه، در یونان. نسل قبل آن، اوریجینز، در مصر. هر کدام در یک کشور. خود والهالا نیز ما را به دنیای وایکینگ ها و حال و هوای آنها می برد. اکنون نیز نوبت Mirage میباشد تا ما را با حال و هوای بغداد آشنا کند.

میریج سیزدهمین بازی از مجموعه Assassin’s Creed است که در تاریخ ۲۰ مهر ماه برای کنسول های نسل هشتم و نهم و PC منتشر شد. اکنون نیز نوبت Mirage میباشد تا ببینیم عملکرد آن در بازار چگونه خواهد بود و آیا میتواند مانند نسل های پیشین خود اسمی از خود به جا بگذارد یا خیر.

در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره Assassin’s creed Red و Hexe. در ادامه با ما همراه باشید.

اساسینز کرید Red بزرگترین سرمایه گذاری Ubisoft به حساب میرود

بر اساس اخباری که به تازگی به گوش میرسد، احتمال دارد Assassin’s Creed Red بزرگترین پروژه و سرمایه گذاری شرکت یوبیسافت در تاریخ این شرکت باشد.

مدت زیادی از انتشار نسخه جدید سری اساسینز کرید یعنی Mirage نمیگذرد و میتوانیم بگوییم این بازی عملکرد خوبی را در زمینه فروش برای یوبیسافت به ارمغان آورد. حال این شرکت قصد دارد تا با یک سرمایه گذاری بی سابقه روی Assassin’s Creed Red و Hexe، آمار خود را بهتر از همیشه کند.

بر اساس اطلاعات، Red در ژاپن فئودالی جریان خواهد داشت و دو شخصیت قابل بازی در آن خواهند بود. یک شینوبی زن و یک مرد سامورایی. Ubisoft انتظار دارد این عنوان یکی از بلاک باستر های 2024 شود که این موضوع میتواند بیانگر این باشد که باید منتظر یک نسل متفاوت از این سری باشیم.

اما درباره Hexe اطلاعات کمتری موجود است و فقط در این حد میدانیم که در قرن 16 میلادی و حال و هوای شکار جادوگران جریان خواهد داشت. همچنین باید انتظار تاریک ترین فضا سازی را بین بازی های این سری از Hexe داشته باشیم.

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.